OBNOVILI VEZU: Kaća i Bane ponovo zajedno?

Izvor: Kurir, 19.Jul.2014, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OBNOVILI VEZU: Kaća i Bane ponovo zajedno?

Iako se nedavno spekulisalo da je Kća u vezi sa Mirkom Šijanom, sinom Goce Božinovske, potpuno je izvesno da atraktivna pevačica nije prebolela bivšeg dečka Baneta

Mlada Zvezda Granda Katarina Živković i njen bivši dečko Bane Janković proveli su veče zajedno u jednom beogradskom restoranu, a pevačica je to odmah podelila s pratiocima na društvenim mrežama, piše Story.rs

Iako se nedavno spekulisalo da je Kća u vezi sa Mirkom Šijanom, sinom Goce >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Božinovske, potpuno je izvesno da atraktivna pevačica nije prebolela bivšeg dečka Baneta, za kog se takođe govorka da se viđa s drugom bivšom devojkom, Marijom Petronijević, koja se zabavljala sa Vladom Mandićem.

Branislav i Katarina zbližili su se u rijaliti šou programu Farma 2010. godine a potom i započeli vezu, koja je od samog početka bila pod budnim okom javnosti.

Nakon raskida u martu ove godine, i Kaća i Bane govorili su sve najlepše jedno o drugom i u više navrata izjavljivali da još gaje emocije prema nekadašnjim partnerima, a Katarina je snimila i pesmu o njihovom raskidu.

Mladi par, čija je veza trajala tri i po godine, očigledno nije mogao da se rastane tek tako, a Kaće je nedavno bila u restoranu koji je Bane otvorio u Beogradu.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.