Izvor: Tracara.com, 15.Jun.2009, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi letnji hit- “Da me malo hoće”

Moj dragi prijatelj Korleone poslao mi je još jedan friški spot. To je sve popularniji Lexington bend u saradnji sa Banetom Opačićem u novoj pesmi 'Da me malo hoće'. Pogledajte najnoviji spot i uživajte!

Nastavak na Tracara.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Tracara.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Tracara.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.