Izvor: Kurir, 29.Feb.2016, 00:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NA STARINSKI NAČIN: Gru pravi selfi digitalcem!
Reper Dalibor Andonov Gru bio je prethodne nedelje na Kopaoniku sa starijim sinom Vukom, s kojim je uživao u zimskim sportovima.
Tata i sin najviše vremena provodili su na stazi za bord, a mlađi Andonov je pokazao izuzetno umeće na dasci. Kad bi se umorili od vratolomija, seli bi u kafić iznad ski-staze da se okrepe. Naravno, kako novi običaji nalažu, “gde god da si, opali selfi”, pa je i Gru svaki pokret sa sinom beležio kamerom foto-aparata. Da, dobro ste pročitali. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Nije se fotkao telefonom, nego lepo čovek uzeo foto-aparat i pravio selfije. Mali Vuk je bio strpljiv dok je njegov tata škljocao, tražeći najbolji ugao, pozu, svetlo... Po povratku u apartman, odabrane, uspešne fotke prebacivao bi na komp i objavljivao ih na društvenim mrežama.
To je ta stara škola!
(M. C.)
Autor: Foto: Damir Dervišagić















