
Izvor: DanUBeogradu.com, 09.Avg.2012, 12:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Možda se sad proslavi: Marko Đurovski ode u ugostitelje
Marko Đurovski
Pored Vlade Mandića i kreatore Saše Vidića na red je došao i reper Marko Đurovski koji otvara italijanski restoran u septembru.
Marko Đurovski odlučio je da se, pored muzičke industrije, posveti i ugostiteljstvu. On smatra da će ovaj restoran biti pun pogodak jer će mu glavni šef restorana biti ni manje ni više nego Italijan i da će se služiti samo prirodne paste.
Nastavak na DanUBeogradu.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DanUBeogradu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DanUBeogradu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.