Modeli za svaku priliku: Didi predstavila svoju prvu modnu liniju

Izvor: Svet, 17.Okt.2014, 00:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Modeli za svaku priliku: Didi predstavila svoju prvu modnu liniju

Pevačica, a od sada i kreatorka Dijana Janković u okviru 25. Fashion Selection-a predstavila je svoju prvu kolekciju pod nazivom “East Journey Resort 2015″.
“Revija je prošla fenomenalno, zaista su svi oduševljeni i dobila sam sve pohvale. Ovo je moja prva kolekcija i zaista sam uložila puno truda u nju”, rekla je Dijana za portal Svet.rs.

Kolekcija se sastoji iz tri segmenta. Prvi deo je Pret a Port koji je nosiv za svaki dan, drugi deo su Haute Couture >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << haljine urađene kao za crveni tepi, a treći deo su DJ For Fans – komadi koje je Jankovićeva spremila i kreirala posebno za svoje fanove.
“Cela kolekcija izrađena je od najkvalitetnijih materijala, svile, čipke, satena, pamuka i u pitanju je ručni rad”, istakla je pevačica.

Na samoj reviji mogle su se videti brojne poznate ličnosti, među kojima su bili: Sanja Marinković, Darko Filipović sa suprugom, Jovana Tipšin, Jellena, Dara Bubamara, ali i Geo da Silva – di džej sa kojim je Didi uradila novu pesmu. “Mnogo mi znači to što su me kolege podržale i što su bile na mojoj prvoj reviji. Hvala im na tome”, rekla je Jankovićeva.
Sve fotografije možete videti klikom na bilo koju fotku.
Autor: Bobana Živanović, Life Content
Foto: Life Content

Nastavak na Svet...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.