Izvor: Svet, 09.Nov.2015, 11:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maja Stevović izbačena iz vile “Parova”
Crnogorka Maja Stevović napustila je luksuznu vilu posle dve nedelje boravka. No, konačan rezultat na tabeli iznenadio je i ukućane, i publiku.
Naime, na prvom mestu neočekivano se našao Edin Idrizović sa čak 58 odsto glasova! Iz njega bio je Željko Stojanović sa, daleko manje, 18 odsto. Treće mesto zauzeo je Brendon (16,9%), dok se na četvrtom mestu našla Vesna Rivas (4,1%).
I dok je Edinovo prvo mesto iznenadilo učesnike, Vesnu Rivas je njena pozicija na tabeli razočarala, pa je u jednom trenutku čak i zaplakala i izrazila želju da napusti rijaliti.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






