Izvor: Kurir, 14.Avg.2010, 12:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MILORAD MANDIĆ NA ODMORU U TURSKOJ
Milorad Mandić Manda, nakon snimanja poslednje klape serije „Selo gori, a baba se češlja“, odveo je svoju suprugu i četvoro dece na more u Tursku. Ovo mu je bio prvi pravi odmor nakon četiri godine, koliko je snimanje serije trajalo.
Milorad Mandić Manda, nakon snimanja poslednje klape serije „Selo gori, a baba se češlja“, odveo je svoju suprugu i četvoro dece na more u Tursku.
Ovo mu je bio prvi pravi odmor nakon četiri godine, koliko je snimanje serije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << trajalo.
- Bili smo u Antaliji i fenomenalno smo se proveli. Za vreme snimanja jedino mi porodica nedostaje, tako da, kad god sam slobodan, koristim priliku da budem s njima i da uživamo u zajedničkim trenucima - istakao je Manda.
(V. Đ.)






