Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Nov.2021, 18:32
MILJANA KULIĆ NAPUSTILA BELU KUĆU - Nakon ŠAMARANJA SEBE I HISTERIČNOG URLIKANJA momentalno IZLETELA NAPOLJE
"Ne mogu više. Sve od sebe sam dala. Sve.... Sve!"
Miljana Kulić je napustila Belu kuću tokom svađe sa Zolom i nastavila da pravi haos kod hotela "Zadruga", gde je urlala na sav glas.
Podsetimo, ona je sebi udarala šamare, govoreći da nikad tako nije bila ponižena kao sad (Detalje POGLEDAJTE OVDE).
- Ne mogu više. Sve od sebe sam dala. Sve.... Sve! Ceo život me neko iskorišćava.... - urlala je Miljana.
Zola je za to vreme pričao sa Banetom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Čolakom, a prišao im je i Janjuš.
- Što se ona ovoliko nervira, postoji neki drugi razlog? - pitao je Čolak.
- Normalno, daj, kao glavni problem joj je što sam joj ja rekao da ne vređa nečije porodice. Neću da pričam o stvarima koje su između nas dvoje. Čuj, problem je što ja kažem da treba da se baziramo na naš odnos. Dovodi se u situaciju da se udara šamarima - govorio je Zola.
- Bane, nisu u pravu za Miljanu, nisi u pravu ono što si pričao u emisiji - rekao je Janjuš.
- Ni sa kim se nije ovako svađala dok Zola nije ušao - dodao je Janjuš.
- Zato što je ćutala. Ovako što pričaš ispada da je Zola problem - pričao je Janjuš.
- Bolje da je ćutala - rekao je Čolak.
Kako je sve izgledalo, pogledajte ispod teksta:
Pogledajte rezultate
Nastavak na SrbijaDanas.com...









