
Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Jun.2023, 20:04
MARINKOVIĆ GREBE NA KAPIJI DA UĐE U "ZADRUGU"! Radomir doleteo u Šimanovce na Majin VAPAJ za pomoć!
Došao brzinom svetlosti!
Superfinale šeste sezone "Zadruge" sada je već doslovno "iza ćoška", te ćemo sutra u toku večeri saznati ko će imanje u Šimanovcima napustiti kao pobednik.
Kao po običaju, kraj rijalitija obeležiće se gala ceremonijom, a preostali učesnici potrudiće da sa zasijaju kao nikad do za sada.
Maja Marinković, koja je iz sezona u sezonu pokazala da joj je fizički izgled i prezentacija u javnosti veoma bitna, ponovo je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << urgirala i obratila se ocu, Radomiru Takiju Marinkoviću, i najboljoj drugarici, Tijani Ajfon, kako bi joj poslali kreacije i modne aksesoare baš po njenom ukusu.
Kako Taki uvek da sve od sebe kako bi svojoj mezimici ugodio, tako je bilo i ovog puta, te je danas posetio Šimanovce kako bi Maji dostavio sve za superfinalnu noć, što je podelio i sa svojim pratiocima.
Nastavak na SrbijaDanas.com...