LiLo: Kokain sam probala (samo) četiri puta

Izvor: Tracara.com, 06.Maj.2013, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LiLo: Kokain sam probala (samo) četiri puta

Lindsay Lohan tvrdi da rehabilitacija nije za nju – i u tome je možda ključ problema i činjenice da je pre nekoliko nedelja ponovo osuđena na tromesečni boravak u klinici za odvikavanje od alkohola i droge.“Ne mislim da bi trebalo da budem zaključana tri meseca. Smatram da to nije rehabilitacija,” rekla je Lindsay u intervjuu sa Piersom Morganom. “Konstantno me šalju na rehabilitaciju i to je izgubilo poentu. Prvih nekoliko puta kada mi je sudski naređeno da odem u te centre, to je bilo kao šala, puko ubijanje vremena.”Glumica insistira na činjenici da ona nikada nije bila veliki alkoholičar ali ni narkoman. “Kokain mi se ne dopada. Uzela sam ga samo četiri puta u životu, od toga su me dva puta uhvatili. Probala sam travu i ekstazi. Nikada nisam pila i drogirala se u tolikoj meri, kao što su to mediji predstavljali.”Problematična 26-godišnja glumica na odvikavanju je bila ukupno šest puta do sada, no Lohanova je Morganu rekla da smatra kako svoje vreme može da utroši pametnije.“Neke druge stvari bi mi više doprinele umesto što me šalju u centar za odvikavanje. Ono što bi mi najviše pomoglo je da putujem po svetu i različitim državama i radim sa decom.”Lindsay je počela svoj devedesetodnevni oporavak u petak, u klinici Betty Ford u Kaliforniji, iako je dan ranije u drugom rehabilitacionom centru provela manje od osam minuta.P.Ž./Tračara Foto: Nicky Johnston

Nastavak na Tracara.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Tracara.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Tracara.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.