LEPA BRENA: IMPONUJE MI DA ME POREDE SA VITNI HJUSTON

Izvor: Kurir, 13.Jul.2011, 20:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LEPA BRENA: IMPONUJE MI DA ME POREDE SA VITNI HJUSTON

BEOGRAD - Novi album "Začarani krug" je pravi balkanski koncept, izjavila je popularna folk pevačica Fahreta Jahić Živojinović - Lepa Brena na promociji svog albuma, i istakla da je veoma zadovoljna zbog toga što je na albumu radilo sedam autora iz regiona.

BEOGRAD - Novi album "Začarani krug" je pravi balkanski koncept, izjavila je  popularna folk pevačica Fahreta Jahić Živojinović - Lepa Brena na promociji svog albuma, i istakla da je veoma zadovoljna zbog toga što >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je na albumu radilo sedam autora iz regiona.

Želela sam na ovom albumu da napravim jedan pravi balkanski koncept i u tome sam uspela, rekla je Lepa Brena na konferenciji za novinare, na kojoj su predstavljene njene nove pesme.

Izuzetno sam zadovoljna novim albumom i nadam se da ću uskoro to mišljenje moći da podelim sa publikom, istakla je Brena.

Autori novih Breninih pesama su: Petar Grašo, Željko Joksimović, Pera Zdravković, Hari Mata Hari, Kiki Lesendrić, Dragan Brajović, Vladimir Grajić, Romario i grupa aranžera Trag.

Promotivna prodaja albuma, u izdanju Grand produkcije počinje 20. jula na benzinskim pumpama Lukoil i trajaće mesec dana.

Povodom tvrdnji da njeni novi spotovi podsećaju na Vitni Hjuston, Brena je istakla da voli da liči na sebe, ali da joj imponuje što je porede sa velikom svetskom zvezdom.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.