Izvor: Vesti-online.com, 03.Avg.2018, 08:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kome je droga popila mozak?
Beogradski mediji ovih dana bave se još jednom svađom na estradi u kojoj su glavni akteri modni kreator Saša Vidić i pevačica Andreana Čekić.
Naime, modni kreator koji redovno, bez dlake na jeziku, komentariše naše javne ličnosti, pre nekoliko prozvao je i Čekićevu.
Prilikom komentarisanja odevnih kombinacija javnih ličnosti u jednom magazinu, Saša je negativno ocenio stajling Andreane Čekić, a njoj ove reči nisu prijale, pa mu se javno obratila na društvenim >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << mrežama.
- Ti i dalje ne možeš da shvatiš jer ti je droga pojela vijuge da ću te, svaki put kad izjaviš ružne stvari o meni, verbalnom šamarčinom vratiti u fabričko stanje zvano istina. Pa da počnemo... U prethodnom "ocenjivanju" s jedne strane govoriš da sam grdna, s druge strane da pokušavam da ličim na Cecu. Otkud sada te suprotnosti, otkud taj kontekst? Ah da... Setila sam se! Da nije razlog možda taj što si dobio šut kartu od Cece? - napisala je između ostalog pevačica na društvenim mrežama, koju je najviše potreslo kada je Vidić javno rekao da je izmislila trudnoću zarad marketinga i to mu nikad neće oprostiti.
- Ponoviću da ovo pišem isključivo iz razloga što si u emisiji Premijera rekao da sam izmislila trudnoću zarad publiciteta. Sram te bilo! Pisaću ti otvorena pisma, sve dok ne naučiš da budeš džentlmen i kako treba sa damama. Neće mi biti teško, jer mislim da tako ulivam nadu svim ženama, koje godinama pljuješ da bi zaradio parče hleba. Idi, radi, pa ti to neće biti potrebno - napisala je Andreana.
U njenu odbranu, oduševljen odgovorom koji je uputila Saši Vidiću, stao je i pevač Aca Lukas koji je u komentarima napisao.
- Na jed i zlobu - uvek duhovitost! Bravo, drugarice, moja škola! Lukas!!! Podrška za Andreanu! (Gospodine, ako se ti uopšte možeš nazvati tako: vređati ne znači biti duhovit! Manje zlobe i ličnog nezadovoljstva i biće život kud i kamo lepši).
A pevačica Sandra Afrika razljutila je Šaku Polumentu kada ga je nazvala "radnim pevačem na jednom splavu", na šta joj je pevač odgovorio.
- Ko je bre, Sandra Afrika da bih ja razmišljao o njoj?! Pa, ja nisam u životu čuo njenu pesmu, ne znam nijedan stih jedne njene numere, a ne da sad polemišem o toj ženi - rekao je pevač za beogradske medije.
Nakon što je Milica Pavlović rekla da joj je drago što je uspela da demantuje reči Dragana Kojića Kebe, koji ju je kritikovao tokom takmičenja Zvezde Granda, oglasio se i on!
- Ta devojka ima mnogo lepo ime, ali ne zna da ga nosi. Možda bi bilo bolje da se zove Tripica ili Bukvica. Ne pitajte me više za nju. Ne zanima me, sve najbolje joj želim - rekao je Keba u emisiji Premijera, koji se naljutio zbog sledeće izjave.
- Ono što nikada neću zaboraviti su oštre i ponižavajuće kritike gospodina Kebe, ali meni je neizmerno drago da sam pokazala da je pogrešio - rekla je Milica.
Nastavak na Vesti-online.com...








