Kim Kardašijan uhvaćena u krađi!

Izvor: Svet plus, 22.Jul.2018, 08:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kim Kardašijan uhvaćena u krađi!

Kim Kardašijan najpoznatija starleta na svetu ima svoj parfem koji devojke masovno traže. Lepo joj ide biznis, osmislila je najnoviju liniju parfema, a onda je - uhvaćena u krađi.

Kim je pustila mašti na volju, pa je za svoje potrebe osmislila kampanju za najnoviju liniju parfema fotografišući njihove bočice na svojoj izvajanoj zadnjici. Kako tvrde američki mediji, na tom proizvodu zarađuje nekoliko miliona dolara u minutu.

Kim je imala i više nego uspešan >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << biznis jer je prodajom ovog parfema zarađivala milione, ali je njenoj sreći došao kraj. Naime, starletu je tužila kompanija "Vibes", jer je, kako ističu, ukrala njihov logo koji su registrovali 2012. godine.

Tražimo odštetu i nalog koji bi sprečio rijaliti zvezdu da i dalje prodaje te proizvode i da se unište parfemi koji nisu prodani” - rekli su iz kompanije.

Starleta se još nije oglasila povodom tužbe, a ako je verovati američkim medijima, ovo će joj umnogome naštetiti, jer je zarađivala velike sume novca za samo nekoliko minuta.

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.