Izvor: Svet, 08.Mar.2020, 12:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Katarina Grujić OBORILA REKORD! Srem je GRMEO!
Katarina Grujić nastupila pred 1.500 ljudi
Katarina Grujić važi za jednu od najtraženijih pevačica mlađe generacije, a za svaki njen nastup se uvek traži karta više. Tako je bilo i ovog puta, kada je nastupila u Sremskoj Mitrovici, gde je oborila rekord!
Naime, Kaća je pevala u jednom tamnošnjem dobro poznatom klubu, a prvi put do sada se desilo da neko održi nastup pred 1.500 ljudi. Ipak, ono što je mnoge iznenadilo jeste to da je pevačica, za koju su navikli da je uvek >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << seksi obučena, ovog puta odlučila da bude svedenija, te je na sebi imala prelepu zelenu haljinu, koja nije otkrivala previše, i tamne čarape.
https://www.svet.rs/wp-content/uploads/2020/03/VID-20200307-WA0000.mp4
Katarina je do zore pevala svoje najveće hitove, kao i pesme svojih kolega, a na njen najnoviji singl “Muška kurva” posebno su reagovale pripadnice ženskog roda, te ne čudi što je ova numera postala veliki hit.
SVETPROMO
The post Katarina Grujić OBORILA REKORD! Srem je GRMEO! appeared first on Svet portal.














