Izvor: Kurir, 18.Maj.2012, 07:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kaća Živković se loži na Kubance
Katarina Živković i Bane Janković uživaju na Kubi
Loš početak, super završetak.
Iako im je dvadesetodnevni odmor počeo neslavno, s manjkom od 500 evra, koji su im ukradeni dok su bili u Torontu, Katarina Živković i Bane Janković sada uživaju u čarima i prirodnim lepotama Kube. Naročito, izgleda, uživa Kaća, kojoj su se mnogo dopali Kubanci, pa ih stalno fotografiše. A dopada joj se i kubanska fauna, s posebnim osvrtom na papagaje. Da li >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pričaju, ne znamo, ali ako pričaju na srpskom, onda ih ceo svet razume. Dakle, provod za sve pare. I treba. Samo avionske karte koštale su 1.500 evra, a uplatili su luksuzni smeštaj u ol inkluziv aranžmanu. Pa ajd ti onda ne uživaj...
(G. D.)
zoom
Kaća i Bane odmaraju na Kubi
Izvor: Vesti-online.com, 18.Maj.2012
Dok je u Srbiji hladno usred maja, Katarina Živković i njen dečko Bane Janković uživaju u toplijim krajevima. Naime, popularni par otputovao je na Kubu kako bi se odmorio od svih obaveza...Živkovićeva je na društvenoj mreži “fejsbuk“ postavila fotografije sa ovog mesta, na kojima se vidi...




