Izvor: Svet plus, 27.Okt.2016, 20:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KAD TONEM: Pogledajte deo novog spota Saše Matića! VIDEO
Saša Matić nedavno je završio snimanje spota za pesmu "Kad tonem", koju će kroz nekoliko sati i premijerno predsaviti fanovima, a danas je objavio i njen tizer.
Iako smo od njega navikli da vidimo neverovatne spotove, ovoga puta Saša Matić je otišao i korak dalje, te je spot za pesmu "Kad tonem", snimio u zatvoru, glumeći zatvorenika: "To je na neki način nastavak priče iz spota "Nađi novu ljubav". Meni se ideja mnogo dopala a verujem da će se sve skupa dopasti >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << i mojoj publici. Bilo je ovo jedno potpuno novo iskustvo za mene i mislim da sam se odlično snašao u ulozi zatvorenika" rekao je Matić nedavno Saša koji je ovim potezom pomerio granice na estradi obzirom da je prvi i za sada jedini snimao u najsavremenijem i najčuvanijem zatvoru na Balkanu.
Odbrojavamo poslednje sate do premijere spota #KadTonem :) Premijera sutra tacno u podne na zvanicnom YouTube kanalu i FB stranici www.facebook.com/SasaMaticOfficial #SasaMatic #Teaser #New #Video #Soon #DejanMilicevic #PedjaMedenica
A video posted by Saša Matić (@sasamatic_official) on Oct 27, 2016 at 6:15am PDT








