Ja sam bombica i ne treba mi muškarac!

Izvor: Vesti-online.com, 31.Jan.2019, 14:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ja sam bombica i ne treba mi muškarac!"

Dara Bubamara se pohvalila kako ima pouzdane informacije da je holivudska zvezda Šeron Stoun oduševljena njenim stajlingom i da navodno uskoro stiže u Srbiju.

- Šeron stiže u Srbiju, ne znam tačno kojim povodom, ali verovatno ćemo se upoznati. Čula sam da je očarana mojim izgledom i harizmom, a preko svoje stilistkinje je izrazila želju da ponese jedan odevni predmet koji sam ja nosila! Bilo mi je drago kad sam to čula. U pitanju je jedan crni komplet koji mi fenomenalno >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << stoji - tvrdi Dara za "Kurir" i dodaje su joj "Niske strasti" jedan od omiljenih filmova, kao i da je Šeron, poput nje, strastvena žena.

Pevačica je potom prokomentarisala svoj ljubavni život.

- Ja sam mala bombica. Ali, sada sam sama i ne treba mi muškarac. I pored toga ima mnogo njih koji me startuju, ali me sada zanima samo posao, uživanje s detetom i moja karijera - zaključila je ona.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.