Ivana Stamenković Sindi traži da joj uhapse bivšeg muža

Izvor: Scandal.rs, 21.Maj.2015, 10:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivana Stamenković Sindi traži da joj uhapse bivšeg muža

Ivana Stamenković Sindi živi u agoniji je jer ni juče nije održano ročište po tužbi za porodično nasilje koju je pre tri godine pokrenula protiv bivšeg supruga Nikole Pavlovića.

On se nije pojavio u sudnici, a advokat Ivane Stamenković, Zoran Jakovljević, rekao je za “Kurir” da je tražio da se Pavlović uhapsi.

“Tražili smo određivanje pritvora, pošto se nije odazvao, jer nije na adresi na kojoj je rekao da će primati pismene pozive. >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << Policija je išla da ga privede, ali nije uspela da ga pronađe. Potpuno je neprimereno da službena lica do glavnog pretresa nisu dostavila sudu izveštaj o razlozima neprivođenja. Sad sud hoće da proveri zašto nije priveden. Sudija nije zakazao sledeće suđenje jer mora da mu se odredi pritvor”, kaže Jakovljević.

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.