Ivan Herceg: Zbog ljubavi sam gubio glavu

Izvor: Svet plus, 30.Sep.2014, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivan Herceg: Zbog ljubavi sam gubio glavu

Jedan od najpoželjnijih hrvatskih neženja, akademski glumac Ivan Herceg, vratio se na male ekrane ulogom u seriji "Kud puklo da puklo", a otkrio je i neke detalje iz privatnog života, koji čuva od očiju javnosti.

Zgodnog Ivana Hercega, koji će početkom novembra napuniti 33 godine, nakon uloge velikog zavodnika u popularnoj hrvatskoj sapunici "Larin izbor", trenutno gledamo u humorističko-dramskoj seriji "Kud puklo da puklo", kao sveštenika Mirka.

"Lagao bih kad >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << bih rekao da mi pažnja ponekad ne prija. No ima i trenutaka kada želim imati svoj mir pa tada jednostavno ne idem u gužvu", priznao je Ivan za Story.hr, ali i otkrio ono što zanima većinu pripadnica lepšeg pola, a to je kakve kvalitete traži u ženi.

"Iskrenost mi je najbitnija. Ako ima malu dozu skromnosti i ako je u svakom segmentu kvalitetna osoba, to je najlepše što žena može posedovati. Ne ludujem za klonovima i ne volim proračunatost", rekao je uspešni glumac i time još jednom opravdao epitet najpoželjnijeg neženje.

Autor: B.B.

Izvor: Story.hr

Foto: Screenshot Youtube

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.