Iskra Brajović: Deda Voja stalno pita za unuku Ines!

Izvor: Scandal.rs, 07.Jan.2017, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iskra Brajović: Deda Voja stalno pita za unuku Ines!

Ćerka legendarnog glumca Voje Brajovića, Iskra, 20. novembra prošle godine postala je mama devojčice Ines i kaže da je njen otac svakodnevno savetuje, ali putem telefona, jer u poslednje vreme mnogo radi.

Deka je video Ines u porodilištu, posle nije stigao, ali stalno zove i pita kako se snalazimo“, kaže Iskra.

Naslednica Tihog objašnjava da se odlično snalazi kao mama i da joj porodica mnogo pomaže.

Prvi dani su kao i svima >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << bili haotični. Polako ulazimo u štos i sve nam je lakše, ali čak i u prvim trenucima kad sam bila neispavana i malaksala, sve muke su nestajale kad pogledam ćerkino lice. Imamo sreću da Ines ima divne bake, koje su se raspodelile da dolaze na smenu i uskaču kad pomoć zatreba”, rekla je glumica za Informer.

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.