Izvor: Svet, 23.Jan.2013, 23:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Halid Bešlić pevao na 77. rođendanu!

23.58 Večeras je u jednom restoranu u boesmkoj četvrti Skadarlija Halid Bešlić ulepšao jedan rođendan! I to ne bilo kakav već 77! Naime, dok je Halid slavio sa društvom u jednom delu restorana jedna baka je slavila 77. rođendan. Kada je video Halida u restoranu, unuk je prišao i pitao da li bi Halid otpevao [...]

Nastavak na Svet...



Povezane vesti

Proslavio povratak u Srbiju: Pevao, pio i dernečio za dve sedmice! (VIDEO+FOTO)

Izvor: S media, 24.Jan.2013, 11:14

E ovako se slavi povratak u velikom stilu. ..Halid Bešlić je poznat kao boem i veseljak. Ovih dana boravi u Beogradu zbog promocije svog koncerta u "Kombank Areni" koji će održati 2. marta. Boravak u prestonici je iskoristio kako bi se proveselio u Skadarliji. Tako se u kafani "Tri šešira" okupilo...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.