Izvor: Poznati.info, 09.Feb.2013, 14:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Finalisti “Prvog glasa Srbije” u provodu
Finalisti takmičenja “Prvi glas Srbije” nastupili su sinoć u beogradskom klubu “Parlament” na Senjaku i time otpočeli turneju po Srbiji. Posetioce su zabavljali Saška Janković i Ivan Petrović, uz specijalne gošće – superfinalistkinje.
Kao oficijalni klub “Prvog glasa Srbije”, “Parlament” će svakog petka ugostiti finaliste popularnog šoua.
Nastup Saške i Ivana potvrdio je koliku su popularnost stekli ovi mladi ljudi tokom višemesečnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << takmičenja. Organizatori su definitivno ispunili obećanje, jer je publika uživala u “Parlamentu” do ranih jutarnjih sati.
Narednog petka, 15. februara, nastupiće pobednica Mirna Radulović, dok će druguplasirana Nevena Božović goste zabavljati 22. februara. Inače, klub “Parlament” se nalazi na Senjaku u Ruskoj ulici broj 1.
Još fotki iz “Parlamenta” pogledajte na našem sajtu 24sata nightlife.
Izvor: Blic.rs






