Fanovi „One Direction-a“ prete smrću pevačici Tulisi

Izvor: Prva.rs, 31.Mar.2014, 10:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fanovi „One Direction-a“ prete smrću pevačici Tulisi

Pevačica Tulisa našla se na maskembalu sa jednim od članova benda „One Direction“, Nialom Horanom. Ona je bila maskirana kao princeza, a on kao princ, pa je bilo logično da se slikaju zajedno. Sve je bilo u najboljem redu, dok Tulisa nije objavila tu fotografiju na svom Instagramu.
Kada su Nialovi fanovi ugledali fotografiju, počela je serija pretnji smrću Tulisi. Jedan od fanova je čak napisao da je „počeo da kopa grob“ za pevačicu.
Međutim, situacija se smirila kada je Tulisa uzvratila paljbu i napisala:
„Nial je moj princ, ku..e!“

Nastavak na Prva.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.