Ervin priznao: Meni se sviđa samo Barbara!

Izvor: Svet, 09.Okt.2015, 12:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ervin priznao: Meni se sviđa samo Barbara!

Iako je pokušavao da sakrije simpatije prema Barbari Šegedin, Ervin Mujaković to nije uspeo.
Naime, on je svima, osim Stefani, rekao da je Barbara zapravo tip devojke. On je otišao i korak dalje pa je dodao da je to jedina devojka koja mu se do sada svidela u životu.

Ervin je priznao i kakvo je mišljenje stekao o Stefani.
“Mislio sam samo da je malo nekulturna”, otkrio je Ervin svoj prvi utisak o Stefani.
Za savet o tome kako da se ponaša >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << prema Barbari pitao je čak i Zoricu, koja mu je rekla da ništa ne preduzima dok je u kući.
Barbara, s druge strane, ne želi ništa s Mujakovićem jer napolju ima nekoga u koga je zaljubljena.

Nastavak na Svet...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.