Izvor: Kurir, 16.Jun.2011, 09:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ENA POPOV ŠIRI STRAH OD ŽENA!
Dijagnostičarka. Vatrena Novosađanka završila je pesmu „Venerofobija“, koju je u duetu otpevala sa DJ Mikeleom, a koja govori o mladićevom strahu od lepih žena. Interesantno je da
Dijagnostičarka.
Vatrena Novosađanka završila je pesmu „Venerofobija“, koju je u duetu otpevala sa DJ Mikeleom, a koja govori o mladićevom strahu od lepih žena. Interesantno je da pesma ima haus zvuk, koji nije svojstven Eni. Priču je upotpunio i novi stajling, a crvenokosa >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pevačica pokazala je da je liniju dovela do savršenstva.
- Bio mi je izazov da se oprobam u ovoj vrsti muzike. Venerofobija je strah od lepih žena i ne sumnjam da će se svideti svima - rekla je Ena, koju je fotografisao Danilo Vasić u studiju „Kristal“.
(Z. R.)











