Izvor: Svet, 13.Avg.2011, 15:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dragana Banić treća na izboru "Svetski top-model"

Na takmičenju "Svetski top-model" u Bejrutu tri Srpkinje zauzele su visoke pozicije. Na takmičenju u kom je učestvovalo 40 devojaka iz celog sveta Dea Tošić je zauzela drugo mesto, a treće i četvrto mesto osvojile su Dragana Banić i Aleksandra Nikolić.
Top model - Dea, koja je predstavljala Island, kao i Dragana i Aleksandra, na izbor su otišle preko modne agencije koja ima licencu za ovo takmičenje. Do skoro su bile manekenke koje žude za svetskom slavom, a sada im se taj san ostvario.

Nastavak na Svet...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.