Izvor: Scandal.rs, 14.Jun.2016, 14:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dečiji program 18. juna u Bašti kod Juge
Povedite svoje najmlađe i dođite u Baštu kod Juge u subotu u 18. juna, od 18 časova na besplatnu predstavu “Ko se boji vuka još”. Jedna od najboljih trupa za decu, Zozo, po ugledu na popularnu bajku “Tri praseta” prirediće nezaboravnu zabavu za vaše najmlađe.
Kako će se braća prasići Lole i Bole i sestra prasica Lola snaći i zaštititi od vuk Vuleta Vulkana i da li će se udružiti, složiti i na kraju uspeti da nasamare i pobede strašnog Vuleta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs << videćete u ovoj urnebesnoj predstavi.
Nakon predstave, u jednoj od najlepših bašta u gradu, od 20 časova očekuje vas nastup prošlogodišnjih finalista Pinkovih Zvezdica. Dođite da se svi zajedno zabavimo i đuskamo sa najmlađima i najslađima.
Za informacije pozovite 064 010 57 57










