DRAGANA MITAR ČVRSTO DONELA OVU ODLUKU! Požalila se Edu da je preterala u tome, neće više to da radi

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Dec.2019, 01:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DRAGANA MITAR ČVRSTO DONELA OVU ODLUKU! Požalila se Edu da je preterala u tome, neće više to da radi

Dosta joj je bilo.

Veliki šef je noćas častio zadrugare, pa im poslao picu i piće, jer su bili iskreni tokom "Igre istine".

Dragana Mitar odlučila je da nagradu podeli sa Vladimirom Tomovićem i Minom Vrbaški, pa su oni zajedno večerali u pabu.

Nakon toga Dragana je otišla do spavaće sobe, kako bi se požalila Edisu Fetiću da se prejela, a Edo je počeo da je mazi po stomaku kako bi joj bilo lakše.

- Gojim se... Testo... Neću više. Dva >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << dana neću da jedem sad. Okej sam. Bila sam u pabu, jela picu. Hajde da prenesem sve stvari, pa da prošetamo - govorila je Dragana.

- Edo je zatim odlučio da pomogne Dragani da stvari iz spavaće sobe prebaci u sobu za izolaciju, gde će ona boraviti kao jedna od nominovanih.

Dok su nosili Draganine stvari, Mitrova je odlučila da svoj deo novca udeli Edu kako bi imao da plati frizera u nedelju ujutru.

Evo kako je sve izgledalo:

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Zadruga", možete ih pronaći na OVOM linku.

BONUS VIDEO: "Odrekao se Lune i rođenog brata!" Besni RAT između Anabele i Đoleta, IZNELA sav PRLJAV veš, pa prešla i na Andreja! (VIDEO)

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.