DANIJELA I OGNJEN U MAJU PRED MATIČAREM

Izvor: Kurir, 28.Avg.2011, 19:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DANIJELA I OGNJEN U MAJU PRED MATIČAREM

Posle godinu dana ljubavi na daljinu, manekenka Danijela Dimitrovska i voditelj Ognjen Amidžić odlučili su da se vere po dolasku sa odmora koji provode u Turskoj, dok će pred oltar stati u maju sledeće godine

- Zvanična veridba desiće se kad se vratimo u Beograd. Zaista još nismo odlučili kog datuma i gde će se to desiti, ali ćemo taj događaj svakako uklopiti sa svojim brojnim poslovnim obavezama - otkriva Ognjen koji se sa svojom devojkom još nije dogovorio oko datuma venčanja, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << mada je već izvesno da će partneri razmeniti ljubavne zavete u maju sledeće godine, piše Story.

- Još ne razmišljamo o datumu venčanja, ali naravno da će biti vremena za to. Trenutno smo na odmoru u Turskoj gde maksimalno uživamo. Fenomenalno nam je i koristimo svaki sekund da napunimo baterije jer nas po povratku očekuju mnogobrojne poslovne obaveze - priča voditelj koji se, ne mnogo nakon jednoipomesečnog boravka u Americi, sa svojom voljenom zaputio u ekskluzivni turski hotel.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.