Izvor: Svet, 15.Jun.2013, 13:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muzikalni carinici: Bajagi na granici zaplenili ploče!

Momčilo Bajagić Bajaga imao je dobru ideju, koju su onemogućili srpski carinici. Slavni muzičar ostao je bez 272 ploče na kojima su bile pesme s poslednjeg albuma “Daljina, dim, prašina”. Zaplenjene su na graničnom prelazu Horgoš na putu iz Nemačke u Beograd zbog sumnje o kršenju autorskih prava. Sve to bi se izbeglo da su [...]

Nastavak na Svet...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Bajagi carinici zaplenili ploče nemenjene fanovima

Izvor: Svet plus, 15.Jun.2013

Proslavljenom muzičaru desio se zanimljiv slučaj te su njegove ploče, sa njegovom muzikom, zaplenjene zbog kršenja njegovih autorskih prava.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.