Izvor: Poznati.info, 05.Okt.2012, 02:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanija kao odbegla mlada!
Srpska starleta Stanija Dobrojević nije pristala na brak iako joj je verenik kupio belog „mustanga“, slao poklone, a kasnije ju je čak i ucenjivao i pretio, saznaje „Pulsonline“
– Šalimo se sa Stanijom da je ona kao odbegla mlada jer se preplašila zajedničkog života sa verenikom i otišla u Srbiju. Umesto da je ostala samo dve nedelje zbog finala „Survivora“, ona je u Srbiji ostala četiri meseca. Njen bivši verenik Vladimir, koji je Rus, pokušao je >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << na sve načine da je natera da se što pre vrati u Ameriku. Toliko je daleko otišao da joj je kupio belog „mustanga“, slao vredne poklone u Srbiju, a kada je primetio da je sve to nema uspeha, on je počeo da preti i je ucenjuje, otkrivaju za „Pulsonline“ studenti iz Novog Sada koji su se upravo vratili iz Amerike i radili su sa Stanijom i dobro poznaju ovaj bivši par.
– Mustanga sada vozi Vladimir i trenutno mrzi Staniju, ali i ne može da je preboli. Vreme, ali i pare je uložio u nju, a ona ga je na kraju ostavila. Nama je svima i njega žao jer je dobar dečko, saznaje naš portal.
Proverili smo i sa Stanijom da li se videla sa bišvim od odlaska u Ameriku, na šta nam je ona samo kratko odgovorila: „Nisam se videla sa njim“.
Inače, Stanijin bivši verenik je često bio angažovan za razne reklame i spotove u Rusiji, ali u Americi, a mi vam predstavljamo spot jednog ženskog ruskog benda za koji je on bio angažovan ranije.
Sve za vaše venčanje pronađite na bgvencanja.com
Izvor: Puls
Stanija kao odbegla mlada: Odbila verenika! (Foto+Video)
Izvor: Svet plus, 05.Okt.2012
Srpska starleta Stanija Dobrojević nije pristala na brak iako joj je verenik kupio belog "mustanga ", slao poklone, a kasnije ju je čak i ucenjivao i pretio.
Stanijin bivši je bio nasilnik: Pored skupih poklona, častio je pretnjama i ucenama! (VIDEO+FOTO)
Izvor: S media, 06.Okt.2012, 00:15
Srpska starleta Stanija Dobrojević nije pristala na brak iako joj je verenik kupio belog „mustanga“, slao poklone, a kasnije ju je čak i ucenjivao i pretio. ..Stanija Dobrojević je raskinula veridbu sa Rusom. Nastavila je dalje, a nije pala ni na njegove skupe poklone...– Šalimo se sa Stanijom...










