Izvor: Scandal.rs, 20.Okt.2015, 11:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivša austrijska misica podlegla povredama

Pokrajinske vlasti Tirola saopštile su da je Ena Kadić sinoć oko 22.30, nakon tri dana, izgubila borbu za život. Bivša misica bosanskog porekla preminula je u bolnici u Inzbruku pošto je zadobila teške povrede usled pada sa panoramske platforme na planini Bergizel.

Nesreća se dogodila u petak posle podne, kada je Ena pozvala svog brata i rekla da je teško povređena na Bergizelu. Njena majka alarmirala je hitnu pomoć koja je krenula u potragu za njenom ćerkom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Scandal.rs <<
Dvoje studenata, koje je žena pozvala u pomoć, pronašli su Kadićevu ispod panoramske platforme. Mlada devojka imala je više teških povreda, a lekari su od prvog dana rekli da je u “veoma kritičnom stanju“.

Za sada je nejasno kako se nesreća dogodila, a policija isključuje mogućnost samoubistva ili zločina.

Ena Kadić je 2013. osvojila titulu Mis Austrije i zastupala je tu zemlju na izboru Mis sveta u Indoneziji.

Nastavak na Scandal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.