BOKI 13 PROTERAN IZ SRBIJE!

Izvor: Kurir, 02.Mar.2011, 09:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BOKI 13 PROTERAN IZ SRBIJE!

Mora da napusti Srbiju. Taman što je napustio rijaliti, sudbina se poigrala s Bokijem. Njega je juče policija privela u Upravu za strance PU Beograd, a kako Kurir saznaje, razlog je ilegalni boravak u Srbiji. Posle nekoliko sati je pušten, ali je prethodno morao da plati kaznu

Mora da napusti Srbiju.

Platio je kaznu od 10.000 dinara, zemlju će morati da napusti u roku od tri dana i zabranjen mu je ulazak u narednih šest meseci.

Taman što je napustio >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << rijaliti, sudbina se poigrala s Bokijem. Njega je juče policija privela u Upravu za strance PU Beograd, a kako Kurir saznaje, razlog je ilegalni boravak u Srbiji. Posle nekoliko sati je pušten, ali je prethodno morao da plati kaznu od 10.000 dinara. Bojan Jovanovski je za vreme boravka u policijskim prostorijama bio veoma uznemiren jer mu je saopšteno da će biti proteran.

- Boki je stigao oko podneva u PU Beograd. Priveden je iz hotela jer je kontrolom utvrđeno da ilegalno boravi u Srbiji. Kad mu je saopšteno da mu sledi povratak u Makedoniju, počeo je da plače i molio je da ostane. Sudija za prekršaje mu je odredio da plati kaznu od 10.000 dinara, što je on i učinio. Naloženo mu je da napusti Srbiju u roku od tri dana i narednih šest meseci mu je zabranjen ulazak u zemlju - kaže naš sagovornik.

Na sve ovo, Boki nam je rekao:

- Nisam privođen, samo sam išao da produžim papire za boravak. Produženi su za šest meseci - bio je kratak Makedonac.

Aha.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.