BOJI SE DA ĆE PROĆI KAO JELENA MARJANOVIĆ: Goga angažovala PRIVATNO OBEZBEĐENJE - Strahuje zbog MANIJAKA

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Avg.2022, 16:40

BOJI SE DA ĆE PROĆI KAO JELENA MARJANOVIĆ: Goga angažovala PRIVATNO OBEZBEĐENJE - Strahuje zbog MANIJAKA

Prati je u stopu

Pevačica Goga Sekulić trenutno je na crnogorskom primorju, a dane provodi u strahu od pomahnitalog fana koji je prati u stopu. Naime, dok se iz šetnje vraćala u luksuzan hotel u Bečićima u kojem je smeštena, primila je poziv od muškarca koji je uhodi, a koji joj je rekao da će po cenu života biti njegova! Nije smela sama do sobe pa je zamolila čoveka iz obezbeđenja da je isprati.

- Otkako je došla na more, nepoznati momak je svuda prati! >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Pojavljuje se na njenim nastupima, ali i na plažama na kojima se odmara. Goga je mislila da je sve to slučajnost i nije obraćala pažnju na njega. Međutim, mladić je uspeo da dođe do njenog broja i počeo je da joj šalje poruke. Pisao joj je: "Zaljubljen sam u tebe, mnogo si zgodna", "Nikada me se nećeš otarasiti, pratiću te i na kraj sveta", "Lutko, moja si i Božija". Mnogo se uplašila! Iako joj nije pretio, misli da je reč o nekome ko psihički nije dobro! - otkriva izvor blizak Gogi.

- Rešila je da angažuje privatno obezbeđenje. Ne želi da rizikuje! Uvek joj je u glavi ubistvo Jelene Marjanović, pa je obazriva. Naravno, svesna je da ima ostrašćenih fanova i navalentnih muškaraca i ne želi da paniči, ali želi da joj glava bude mirna - kaže izvor.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.