BESNA KAO RIS! Učesnica Parova došla i NAPRAVILA HAOS na ubacivanju u Zadrugu! Pljušte PROZIVKE

Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Sep.2017, 00:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BESNA KAO RIS! Učesnica Parova došla i NAPRAVILA HAOS na ubacivanju u Zadrugu! Pljušte PROZIVKE

Ništa nije moglo da je zaustavi!

Ubacivanje u Zadrugu uveliko traje, a kako je krenulo žestoka atmosfera, kasnije verujemo i haso, trajaće celu noć

Tu su neke iskusne rijaliti face poput Mace Diskrecije, Viktorije, Mikija Đuričića, ali ima  i novajlija koje će morati da prođu trnovit put njihovih kolega. U ove iskusne ubrajamo i bivše učesnike Parova a to je Bane Čolak i Maca, ali ,ne samo oni.

Pogledajte u galeriji ispod kako izgleda ambijent >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u Zadruzi!

Od bivšig učesnika Parova, opazili smo i profesorku Smilju Janković koja se itekako istakla na Hepiju, a za koji sad ima samo negativne reči:

- Nisam mogla da spavam u Parovima, a ove su mi obećali da ću moći. Smatram da će u Zadruzi biti mnogo bolje, Parovi su manipulacija! - rekla je Smilja!

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija "Zadruga", možete ih pronaći na OVOM linku.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.