Anastasija Ražnatović ne želi više da čuje za Teodosića!

Izvor: Svet plus, 19.Dec.2016, 12:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anastasija Ražnatović ne želi više da čuje za Teodosića!

Miloš Teodosić izgleda da je uvideo grešku koju je napravio, te moli Anastasiju Ražnatović da se pomire, ipak, ćerka naše najveće folk zvezde ne želi više ni da čuje za njega.

Naime, iako je bila spremna da se žrtvuje zbog ljubavi, Anastasija je nakon raskida sa Teodosićem, potpuno izbrisala košarkaša, te uprkos njegovim molbama da mu se vrati, ona ne želi više da čuje za njega: "Tasa ne želi da se vraća bivšim ljubavima! Vezu s Teom je pokušala da sakrije >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << od medija jer je znala da će zbog pritiska javnosti imati problema. Tako je i bilo. Sada se Miloš kaje što je prema Anastasiji postupio nezrelo i traži da se pomiri s njom", rekao je izvor blizak Anastasiji za Kurir i dodaje:

"Želeo je da zajedno dočekaju Novu godinu u Moskvi. Međutim, dobio je hladan tuš - Anastasija je to odmah odbila. Bila je ljubazna i objasnila mu da će praznike dočekati u krugu porodice i s prijateljima. Poručila mu je i da je za njih dvoje kasno i da nema potrebe da ponovo otvaraju tu temu. Rekla mu je da se pomirila s činjenicom da njihova ljubav nema perspektivu, da je okrenula drugi list i nastavila svoj život", kaže upućen izvor za Kurir.

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.