Probleme ispalili u nebo

Izvor: Vesti-online.com, 03.Jan.2018, 04:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Probleme ispalili u nebo

Za članove i prijatelje FK Jugoslavija iz Vupertala, noć kada su sve brige i problemi stavljeni na sporedni kolosek bila je svakako doček Nove 2018. godine.

Više od 200 članova, prijatelja i poštovalaca najpoznatije sportske oaze naših ljudi u ovom kraju, okupilo u dvorani na Opofu. Kao da se fudbaleri zagrevaju pred veliki događaj, tako su uvertiru u veliki novogodišnji spektakl napravili članovi benda Lako ćemo, koji su stigli iz zavičaja. U stilu bisernog niza ređale >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su se pesme na koje niko nije ostao ravnodušan. Sve je to trajalo do pred ponoć kada su odbrojani poslednji sekundi 2017. godine.

Čaše sa šampanjcem bile su napunjene i tačno u ponoć Nenad Romić, predsednik Jugoslavije se gromoglasno javio rečima"Srećna vam Nova godina."

Posle srdačnih čestitki usledio je veličanstven vatromet i gorelo je nebo iznad Vupertala. Zazvonili su telefoni i primećene su i suze u očima nekih od gostiju, a kako i ne bi kada se na drugoj strani nalazio neko najdraži iz zavičaja.

Vredno je napomenuti da je Nenad Romić bio super domaćin, a što se želja tiče rekao je, između ostalog, da bi sve probleme najradije sa jednom od raketa ispalio u nebeski prostor da se nikada više ne vrate među zemljake FK Jugoslavije i ansambla Jelek. Vredne domaćice Jugoslavije i Jeleka, koje su se pobrinule da novogodišnja trpeza bude primer koga će se dugo sećati.
Pogledaj vesti o: Doček Nove Godine

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.