Ceca peva u Guči za pomoć ugroženima od poplava

Izvor: Telegraf.rs, 05.Avg.2014, 00:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ceca peva u Guči za pomoć ugroženima od poplava

Direktor produkcije Sabora Dobrivoje Marinski rekao je da se na Cecinom koncertu očekuje više od 30.000 ljudi, a da će 20 odsto od prihoda organizatori uplatiti na račun za pomoć nastradalima u majskim poplavama

Za koji dan u Guči počinje 54. Sabor trubača, koji će prema procenama organizatora, posetiti više od 300.000 posetilaca. Kao što je poznato, u četvrtak na stadionu kraj Bjelice od 23 sata >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << nastupiti folk zvezda Svetlana Ražnatović.

Direktor produkcije Sabora Dobrivoje Marinski rekao je za “Novosti” da se na Cecinom koncertu očekuje više od 30.000 ljudi, a da će 20 odsto od prihoda organizatori uplatiti na račun za pomoć nastradalima u majskim poplavama.

- Ceca sa nestrpljenjem očekuje da dođe u Guču, jer ona je i sama priznala da su joj nastupi u Dragačevu među najomiljenijim. Pevaće stare, ali i hitove sa novog albuma “Poziv”. Biće to, obećala je, spektakl za pamćenje – rekao je Marinski za ovaj dnevni list.

Poslednjeg dana Sabora, koji će biti u nedelju, nastupiće Miroslav Ilić i Manjifiko. Za ove koncerte ulaz će biti slobodan, dok će za Cecin saboraši morati da izdvoje 500 dinara.

(Telegraf.rs/”Novosti“)

Nastavak na Telegraf.rs...



Povezane vesti

Ceca-peva-u-Guci-za-pomoc-ugrozenima-od-poplava

Izvor: medio.rs, 05.Avg.2014

Direktor produkcije Sabora Dobrivoje Marinski rekao je da se na Cecinom koncertu očekuje više od 30.000 ljudi, a da će 20 odsto od prihoda organizatori uplatiti na račun za pomoć nastradalima u majskim poplavama..Za koji dan u Guči počinje 54. Sabor trubača, koji će prema procenama organizatora,...

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.