Ceca Ražnatović otkrila šta zaista misli o Anastasijinom dečku!

Izvor: Svet plus, 20.Okt.2015, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ceca Ražnatović otkrila šta zaista misli o Anastasijinom dečku!

Ceca Ražnatović prvi put je javno prokomentarisala vezu svoje ćerke Anastasije koja je već godinu i po dana u ljubavi sa Kostadinom Terzićem.

Pevačica kaže da je veoma zadovoljna ćerkinim izborom i otkriva da je Konstadin Terzić divan zaista momak:  "Kostadin je divan momak, mnogo mi je drago da su zajedno i da je moja ćerka ušla u vezu čija je senzibilitet potpuno kao njen. Oni se razumeju i mnogo se vole. Ja njega obožavam, on obožava moju Anastasiju, tako >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet plus << da to sve ide lančano i ljubav lepo cirkuliše", rekla je Ceca Ražnatović za Hello.

Anastasija i Konstadin su godinu i po dana u vezi i, iako se pisalo da je njihova veza zapala u krizu, Cecina naslednica kaže da je bila zatečena kada je pročitala vest o tome:  "Bila sam zatečena kada sam se jednog jutra probudila i i pročitala kako ja i Kostadin nismo više zajedno. To je, naravno, daleko od istine. Mi smo već godinu i po dana zajedno i nikada nam nije bilo lepše. Ne razmišljamo o sadašnjosti i bližoj budućnosti. Puštamo da sve ide svojim tokom", rekla je Anastasija.

Nastavak na Svet plus...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.