Ceca-Ko-prvi-devojci-njemu-devojka

Izvor: medio.rs, 05.Dec.2014, 21:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ceca-Ko-prvi-devojci-njemu-devojka

Nova godina u Beogradu

Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović održala je danas konferenciju za medije povodom novogodišnjeg nastupa koji će biti u beogradskom hotelu "Holiday Inn".

Raspoložena i sa osmehom na licu Ceca je na konferenciju stigla u društvu svoje frizerke i kumeSvetlane Bubanje Bucke.

Pevačica nije krila zadovoljstvo što će 2015. dočekati baš u >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << Beogradu. Na pitanje koliko će nastup trajati, Ceca je objasnila da će se potruditi da ugodi publici i da kod nje nema vremenskog ograničenja kada izađe na binu.

Kako je kazala, u novogodišnjoj noći prvo će poljubiti onog ko joj u tom trenutku bude najlbliži.

Ko prvi devojci, njemu devojka ! - šaljivo je rekla pevačica i dodala da će se potruditi da njen stajling za tu noć bude poseban.

Na pitanje da li veruje u Deda Mraza, Ceca je kratko odgovorila:

Verujem u sebe, kod mene je novčanik.

U 2015. godinu, kako je kazala, ući će sa željama, ipak koje su one, nije želela do podeli sa novinarima.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na medio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.