Izvor: Poznati.info, 12.Mar.2012, 22:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aleksandar Milić Mili napušta ”Ja imam talenat”
Nakon što je Danica Maksimović prošle godine izbačena iz žirija emisije Ja imam talenat, ove godine žiri napušta još jedan član – Aleksandar Milić Mili.
Aleksandar Milić Mili više neće biti član žirija u takmičenju „Ja imam talenat“! Ovaj kompozitor, koji je svojim komentarima obeležio sve tri sezone popularnog šoua, ustupiće mesto nekom drugom.
- Mili je uživao u radu sa mladim talentima. Ipak, shvatio je da su tri sezone bile dovoljne i da je vreme da ga neko drugi zameni kako bi on mogao da se posveti svom bendu Miligram i saradnji sa Cecom Ražnatović.
Izvor: Kurir
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









