Izvor: S media, 23.Feb.2012, 19:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ristić: Srbija kao Tači
Pripadnici Žandarmerije zatvorili su danas oko 13 sati alternativni put iznad Banja kod prelaza Brnjak na severu Kosova.
Predsednik Opštine Zubin Potok Slaviša Ristić izjavio je novinarima da su se "na žalost srpska država i srpska vlast stavile u istu ravan sa (premijerom Kosova) Hašimom Tačijem na uspostavljanju granice izmedju Srbije i Kosova".
Žandarmerija uklonila >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << barikade i kod Brnjaka
SNV optužuje srpske vlasti za uklanjanje barikade kod Jarinja
Uklonjena barikada ispred Jarinja
"Koristeći policiju i instrumente sile srpska žandarmerija izvršava isti zadatak sa pripadnicima ROSU (kosovski specijalci)", rekao je Ristić i dodao da je "granicu izmedju Srbije i Kosova i Metohije postavila srpska žandarmerija".
Prethodno su tokom noći ljudi u civilima i sa fantomkama na glavama uklonili barikadu ka drugom prelazu na severu Kosova - Jarinju.
(Beta)
Pogledaj vesti o: Brnjak, Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
























