Izvor: Capital.ba, 12.Feb.2013, 10:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Proizvodi Epla i Majkrosofta skuplji u Australiji
KANBERA, Australija je juče pozvala kompanije Majkrosoft, Epl i Adob da zvanično objasne zašto su cijene njihovih proizvoda u toj zemlji veće nego u Sjedinjenim Američkim Državama. Australijska vlada je ...
Pogledaj vesti o: Apple
Povezane vesti
Zašto je Apple skuplji u Australiji?
Izvor: B92, 12.Feb.2013
Australija je danas pozvala kompanije Microsoft, Apple i Adobe da zvanično objasne zašto su cene njihovih proizvoda u toj zemlji veće nego u Sjedinjenim Američkim Državama...Australijska vlada je prošle godine pokrenula istragu kako bi saznala zašto njeni građani plaćaju više cene za proizvode...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








