Prodano dva miliona Ajpoda

Izvor: S media, 01.Jun.2010, 15:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prodano dva miliona Ajpoda

Iako je svet u krizi, Ajpod se prodaje kao lud. U dva meseca od lansiranja, prodato je čak dva miliona uređaja, a čini se da je međunarodno lansiranje Ajpod prošlo puno bolje nego što je Epl očekivao.

"Kupci širom sveta iskusili su magiju Ajpoda, i čini se da ga vole koliko ga i mi volimo", rekao je Stiv Džobs, direktor Epla. "Cenimo njihovo strpljenje i naporno radimo kako bismo proizveli dovoljno Ajpoda za sve."

Ajpod je revolucija u malom kućištu. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Svojim korisnicima omogućuje pretraživanje interneta, čitanje novina i knjiga, gledanje videa, slušanje muzike, igranje igara i bilo šta drugo što možete zamisliti.

Programeri su stvorili 5,000 novih aplikacija namenjenih Ajpodu, koje optimalno koriste veliki ekran i kvalitetnu grafiku.

Izvor: S media

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.