Izvor: Nezavisne Novine, 30.Okt.2013, 10:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kuća Stiva Džobsa postala istorijski spomenik

SAN FRANCISKO - Jedan kalifornijski grad u Silikonskoj dolini svrstao je među istorijske spomenike kuću Stiva Džobsa u kojoj je proveo djetinjstvo i u kojoj je napravio, zajedno sa Stivom Voznjakom, prve kompjutere sa znakom Apple.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Kuća Stiva Džobsa istorijski spomenik

Izvor: Beta, 30.Okt.2013

SAN FRANCISKO, 30. oktobra 2013. (Beta-AFP) - Lokalne vlasti u jednom gradu u Silicijumskoj dolini kod San Franciska proglasile su za istorijski spomenik kuću u kojoj je kao dete živeo osnivač Epla (Apple) Sti.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.