Blek Ajd Piz pomažu Filipinima

Izvor: B92, 15.Okt.2009, 17:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Blek Ajd Piz pomažu Filipinima

Pevač grupe "Blek Ajd Piz"(Black Eyed Peas) epl.de.ep (apl.de.ap) otputovao je na rodne Filipine da održi dobrotvorni koncert i donese pomoć stanovništvu stradalomu katastrofalnom nevremenu.

Apl planira da večeras održi koncert u Manili, u okviru kratke posete domovini.

"Želim samo svima da poručim da je moje srce uz njih i da ću učiniti sve što mogu da pomognem", izjavio je pevač.

Epl, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji živi u Los Anđelesu, a čije je pravo ime Alan Pineda Lindo (Allan), naveo je da su ga snimci razaranja koje je video na televiziji naveli na posetu.

Najgore poplave za poslednjih 40 godina pogodile su sever Filipina i glavni grad Manilu krajem septembra, posle prolaska tajfuna koji je doneo obilne padavine koje su prouzrokovale klizišta i poplavile gradove.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.