Apple pravi vrhunsku kameru

Izvor: Mondo, 23.Dec.2015, 19:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Apple pravi vrhunsku kameru

Ako je verovati najnovijim informacijama, na novoj kameri radi čak 800 ljudi.

Voleli ovu kompaniju ili ne, Apple dosta pažnje posvećuje kamerama koje ugrađuje u svoje uređaje. Iako možda nisu najbolje na tržištu, svakako obavljaju posao odlično. Kvalitet uslikanih fotografija je zaista dobar.

Kako kompanija uspeva da zadrži kvalitet na svim svojim iPhone modelima? Razlog je taj što na razvoju kamere >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << radi ukupno 800 zaposlenih. Oni su zaduženi za kontrolu kvaliteta, kako bi vremenom pomerali granicu.

Imajte na umu da ovih 800 zaposlenih ne radi samo i isključivo na kameri, oni takođe rade i na drugim poljima i projektima. Međutim, kamera im je primarna. Da li je 800 ljudi na jednom projektu previše, ne znamo. Ali, kao što je na početku napisano, kamera je uvek bila prioritet Apple-u.

Sve u svemu, ova ogromna cifra ukazuje na to koliko kompanija ulaže truda u svoje uređaje, piše Tech Viral.

Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebooku,Twitteru i Instagramu.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Apple angažovao 800 ljudi za razvoj nove kamere!

Izvor: KupiMobilni.com, 24.Dec.2015, 10:49

Ako je verovati najnovijim informacijama, na novoj kameri radi čak 800 ljudi.

Nastavak na KupiMobilni.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.