Apple otvara kancelariju u Indiji

Izvor: Capital.ba, 19.Maj.2016, 20:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Apple otvara kancelariju u Indiji

NJU DELHI, Američka kompanija Apple saopštila je danas da će otvoriti kancelariju na jugu Indije da bi razvijala mape za svoje proizvode. Kancelarija će biti otvorena u gradu Hajderabad, a u njoj će biti zaposleno oko 4.000 ljudi. Apple je u srijedu saopštio da će otvoriti i centar za razvoj i dizajn aplikacija u indijskom gradu Bangalor. Izvršni direktor Applea Tim Kuk boravi u svojoj prvoj posjeti Indiji, a prema pisanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << tamošnjih medija sastaće se s premijerom Narendrom Modijem i drugim vladinim zvaničnicima, kao i sa poslovnim liderima. Indija je jedno od najbrže rastućih tržišta za pametne telefone, ali na njemu preovlađuju telefoni koji koriste sistem „android“. Beta

Nastavak na Capital.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.