Izvor: Capital.ba, 19.Maj.2016, 20:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Apple otvara kancelariju u Indiji
NJU DELHI, Američka kompanija Apple saopštila je danas da će otvoriti kancelariju na jugu Indije da bi razvijala mape za svoje proizvode. Kancelarija će biti otvorena u gradu Hajderabad, a u njoj će biti zaposleno oko 4.000 ljudi. Apple je u srijedu saopštio da će otvoriti i centar za razvoj i dizajn aplikacija u indijskom gradu Bangalor. Izvršni direktor Applea Tim Kuk boravi u svojoj prvoj posjeti Indiji, a prema pisanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << tamošnjih medija sastaće se s premijerom Narendrom Modijem i drugim vladinim zvaničnicima, kao i sa poslovnim liderima. Indija je jedno od najbrže rastućih tržišta za pametne telefone, ali na njemu preovlađuju telefoni koji koriste sistem „android“. Beta








