Izvor: Radio Dunav, 21.Maj.2018, 07:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
“VULKAN PROTEKTOR” SLAVIO I U DRUGOM KOLU
U drugom kolu Vojvođanske šahovske lige-grupa Bačka, Apatinski šah klub “Vulkan Protektor” pobedio je u Bezdanu istoimenu ekipu Bezdana rezultatom 4:2.
Pobede za Vlkan ostvarili su Nenad Vladisavljević na prvoj, Branko Ćopić na drugoj, Jovica Bolehradski na četvrtoj i Trivo Kuridža na petoj tabli. Poraze su pretrpeli Tibor Deže na trećoj i Miloš Čevizović na omladinskoj šestoj tabli.
Nakon dva odigrana kola Apatinci se nalaze u vrhu tabele sa maksimalnih 6 bodova. U nedelju 27.maja igra se treće kolo u kome Vulkan dočekuje ekipu Hajduka iz Kule.
Pogledaj vesti o: Apatin
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





