Izvor: 025info.rs, 12.Okt.2015, 12:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometaši nikako da probiju led, pobeda Jedinstva u Apatinu

Rukometaši Apatina pretrpeli su i treći poraz u ukupno četiri odigrana meča od starta sezone. Od plavo-belih su ovoga puta bili bolji rukometaši Jedinstva iz Novog Bečeja rezultatom 28:26 (13:12) koji su na taj način zadržali maksimalan učinak i lidersku poziciju na tabeli. Bez pravih rešenja u napadu, ali i bez Mandića, Ćirića i Kljajića domaćini nisu uspeli da upišu prvu pobedu. Neizvesna utakmica sa dosta isključnja na kraju je pripala Bečejcima koji su u završnici imali više sigurnosti i raspoloženih igrača, ali i objektivnu pomoć sudijskog para Popov-Ristić. O velikoj želji i borbi Apatinca govori i gromoglasan aplauz koji su dobili sa tribina nakon završetka meča uprkos porazu. Najefikasniji na ovom susretu bili su Antonović sa 15 postignutih golova kod pobednika, dok se kod domaćina kapiten Milojević 8 puta upisao u strelce. U utorak u Apatinu gostuje Kadetska Reprezentacija Srbije,...
Pogledaj vesti o: Apatin